Outdoor and Environmental Studies (150 total)
Scaling
Raw |
50 | 49 | 48 | 47 | 46 | 45 | 44 | 43 | 42 | 41 | 40 |
Scaled |
50.00 | 48.20 | 46.40 | 44.60 | 42.80 | 41.00 | 39.60 | 38.20 | 36.80 | 35.40 | 34.00 |
50 (5 total)
- Bourke, Casey (St Josephs College Newtown)
- Hainessutherland, Kelly (Woodleigh School Baxter)
- Kinnersly, Sara (Ballarat HS Ballarat)
- McIndoe, Stacey (Leongatha SC Leongatha)
- Ohara, Fushia (Padua College Mornington)
49 (3 total)
- Carthew, Michael (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Deligt, Jason (Chairo Christian School Drouin)
- Lane, Tammy (Lavalla Catholic College Traralgon)
48 (4 total)
- Clegg, Benjamin (Apollo Bay P-12 College Apollo Bay)
- Cox, Rachael (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Kelly, Thomas (Wesley College Melbourne)
- Wiggins, Gemma (Leongatha SC Leongatha)
47 (4 total)
- Creek, Shannon (St Brigids College Horsham)
- Harris, Aden (Leongatha SC Leongatha)
- Hunt, Jeremy (Vermont SC Vermont)
- Keck, Angus (Sherbrooke Community School Sassafras)
46 (8 total)
- Balharrie, Stephen (Ballarat SC Ballarat)
- Bowring, Lisa (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Daly, Sarah (Brauer College Warrnambool)
- Murray, Kate (Wodonga HS Wodonga)
- Pattison, Grant (Heathmont College Heathmont)
- Randall, Imogen (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Rodgerswilson, Christopher (Wesley College Melbourne)
- Ruyterhooley, Brigge (Bendigo Senior SC Bendigo)
45 (8 total)
- Bracey, Charlotte (Footscray City College Footscray)
- Byrne, Kate (FCJ Benalla)
- Fairfax, Jessica (Wesley College Melbourne)
- Forrester, Caitlin (Eumemmerring College Hallam)
- Hill, Rachel (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Raymant, Thomas (Bacchus Marsh Grammar Bacchus Marsh)
- Truscio, Alyce (Leongatha SC Leongatha)
- Waters, Jacqueline (FCJ Benalla)
44 (14 total)
- Adams, Mark (Yarra Valley GS Ringwood)
- Barkla, James (Castlemaine SC Castlemaine)
- Broome, Adrian (Cann River P-12 College Cann River)
- Bullock, James (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Ferguson, Shivorn (Sale College Sale)
- Gilbert, Lauren (Woodleigh School Baxter)
- Hedrick, James (Vermont SC Vermont)
- Ingamells, Adam (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Martin, Tracey (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Morgan, Laura (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Pasini, Mark (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Ramsbottom, Kelly (Vermont SC Vermont)
- Tatnell, Katherine (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Woods, Jeremy (Haileybury College Keysborough)
43 (19 total)
- Allen, Jessica (Ballarat SC Ballarat)
- Barker, Georgia (St Michaels GS St Kilda)
- Bourke, Willow (Sale College Sale)
- Collins, Emma (Chairo Christian School Drouin)
- Curtain, Nicole (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Dacy, Tory (Caulfield GS - Caulfield St Kilda East)
- Grant, Nicholas (Sacred Heart College Kyneton)
- Hemming, Brogan (Leongatha SC Leongatha)
- Marsiglio, Michael (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Maskell, Jarrod (Notre Dame College Shepparton)
- McMillan, Vanessa (Leongatha SC Leongatha)
- Moloney, Lisa (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Robinson, Cassandra (Tintern Ggs Ringwood East)
- Schon, Katherine (Ballarat SC Ballarat)
- Smyth, Kallan (Eltham HS Eltham)
- Wallace, Hailey (Melbourne Girls College Richmond)
- Warren, Nadia (Sandringham College Sandringham)
- Watts, Daniel (Catholic College Sale)
- Wemyss, Sally (Woodleigh School Baxter)
42 (23 total)
- Christie, Belinda (Yarra Valley GS Ringwood)
- Cooper, Maddison (Patterson River SC Carrum)
- Ginn, Jacqueline (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Guthridge, Nathan (Catholic Regional College Sydenham)
- Kidd, Toby (Oberon HS Belmont)
- Lanfranco, Dion (Brauer College Warrnambool)
- Ledson, Andrew (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- Maselli, Tanya (Mt Eliza SC Mount Eliza)
- McGowan, Fiona (Tintern Ggs Ringwood East)
- Mingramm, Jonathan (Woodleigh School Baxter)
- Nye, Jessica (St Michaels GS St Kilda)
- Oakes, Caitlyn (Camperdown College Camperdown)
- ODwyer, Thomas (Goulburn Valley GS Shepparton)
- Pawluk, Matthew (Glen Waverley SC Glen Waverley)
- Price, Dwan (Healesville HS Healesville)
- Ryan, Simon (Lilydale HS Lilydale)
- Schulze, Adam (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Snashallwoodhams, Elise (Lilydale HS Lilydale)
- Stanszus, Esther (Woodleigh School Baxter)
- Tabak, Anthony (St Josephs College Newtown)
- Teed, Richard (Fairhills HS Knoxfield)
- Thorsen, Daniel (Notre Dame College Shepparton)
- Zannoni, Christa (St Michaels GS St Kilda)
41 (23 total)
- Angus, Melissa (Healesville HS Healesville)
- Bailey, Jessica (Catholic College Sale)
- Broekhoff, Melissa (Patterson River SC Carrum)
- Clacy, Ashley (Dromana SC Dromana)
- Daddow, Thomas (Footscray City College Footscray)
- Dew, Chloe (Vermont SC Vermont)
- Dunlop, Trent (Colac College Colac)
- Dymock, Peter (Ballarat HS Ballarat)
- Gruar, Ebony (Brauer College Warrnambool)
- Hickman, Bethany (Melbourne Girls College Richmond)
- Hutchinson, Andrew (Eumemmerring College Hallam)
- Kim, Joanna (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Malins, Peter (Beaconhills College Pakenham)
- Mitchell, Elysia (St Brigids College Horsham)
- Moloney, Daniel (Emmanuel College Warrnambool)
- Paterson, David (Camperdown College Camperdown)
- Pettitt, Ellen (Ave Maria College Aberfeldie)
- Quiddington, Simon (Ballarat HS Ballarat)
- Richmond, Erinn (Vermont SC Vermont)
- Small, Kira (Tallangatta SC Tallangatta)
- Stewart, Sarah (Tintern Ggs Ringwood East)
- Thomas, Melanie (Warrnambool College Warrnambool)
- Wood, McLeod (Camperdown College Camperdown)
40 (39 total)
- Alexander, Jaye (St Bedes College Mentone)
- Argall, Shannon (Horsham College Horsham)
- Armstrongmartin, Bryce (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Benne, Michael (Whitefriars College Donvale)
- Blackford, Julian (Lavalla Catholic College Traralgon)
- Boseley, Justin (Christian College Institute Of Senior Education Waurn Ponds)
- Briffa, Nathalie (Highvale SC Glen Waverley)
- Burns, Rebecca (FCJ Benalla)
- Cameron, Polly (Footscray City College Footscray)
- Cramer, Samuel (Luther College Croydon)
- Cunningham, Joshua (Yarra Valley GS Ringwood)
- Cuthbert, Jarrad (Bellarine SC Drysdale)
- Devereaux, Matthew (Coomoora SC Springvale South)
- Diack, Hannah (Kings College Warrnambool)
- Fraser, Ashleigh (Berwick SC Berwick)
- Fraser, Elise (St Brigids College Horsham)
- Gosstray, Melissa (Patterson River SC Carrum)
- Harris, Whitney (FCJ Benalla)
- Hill, Allister (Bacchus Marsh Grammar Bacchus Marsh)
- Hill, Paul (Coomoora SC Springvale South)
- John, Grace (Woodleigh School Baxter)
- Kennedy, Hannah (Wanganui Park SC Shepparton)
- Martin, Luke (Chairo Christian School Drouin)
- McLaren, Wayne (Bacchus Marsh Grammar Bacchus Marsh)
- Nelson, Alicia (Tintern Ggs Ringwood East)
- Norris, Lachlan (Castlemaine SC Castlemaine)
- Nunanjackson, Kyrie (Bendigo Senior SC Bendigo)
- OBrien, Ashton (Wanganui Park SC Shepparton)
- Pitman, Craig (Balmoral HS Balmoral)
- Russell, Francis (Colac College Colac)
- Skelton, Sean (Camperdown College Camperdown)
- Smith, Erin (Melbourne Girls College Richmond)
- Spencer, Stewart (Billanook College Ltd Mooroolbark)
- Taylorburns, Layla (St Josephs College Newtown)
- Villella, Samantha (Ave Maria College Aberfeldie)
- Ward, Breanne (Matthew Flinders Girls SC Geelong)
- Woodbridge, Madeline (Berwick SC Berwick)
- Wren, Carly (Catholic Regional College Sydenham)
- Yeomans, Lucy (Berwick SC Berwick)